Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8

Chevrolet Corvette Z06 ir vēl viens amerikāņu zīmola sporta modelis ar pasaules reputāciju. Ja tas pats Dodge galu galā attālinājās no sporta modeļiem, sasniedzot ikdienišķāku un masveidā ražotu automašīnu klasi, tad Chevrolet ar apskaužamu neatlaidību turpina ražot visus jaunos benzīna rodsterus, sedanus un kupejas.
Patiesībā Corvette Z06 ir īpaša oriģinālās Corvette C8 versija. Auto tiks izlaists divās variācijās – targa un rodsters. Tajā pašā laikā dizaineri sola abas variācijas piegādāt ar īpaši jaudīgu V8 dzinēju ar 5,5 litru tilpumu. Šis izskatīgais vīrietis izsniedz 679 ZS. un 623 ņūtonmetru griezes moments. Dzinēja bloks ir izgatavots no alumīnija ar cietiem čuguna virzuļiem.

Turklāt viņi sola līdz galam noformēt piekari, kā arī modeļa izplūdes sistēmu, lai tā paredzēta izmantošana, proti, sacīkšu trasē, kļūtu vēl patīkamāka. Testa testi jau ir parādījuši ievērojamu ķermeņa sasvēršanās samazināšanos asu pagriezienu laikā, kas, redz, ir ļoti labi.
Kopumā iznāks ne vairāk kā 150 modeļa eksemplāri, katrs 175 tūkstošu ASV dolāru vērtībā. Tajā pašā laikā cilvēku, kas vēlas iegādāties pavisam jaunu Corvette, ir vairāk nekā pietiekami. Par laimi jau ir atvērta priekšpasūtīšana, ko zīmola un sērijas fani var izmantot.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru