Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:07 – Ford testē autonomo piegādi 
  • 21:06 – MQB-A0 - jauna platforma, kurai uzticas Skoda 
  • 18:05 – Jeep Wrangler Willys saņem visaptverošu sejas korekciju ASV 
  • 22:55 – Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa? 

Opel Zafira Life ieguva visu riteņu piedziņu

Minivens Opel Zafira Life kā atjauninājumu saņēma ilgi gaidīto visu riteņu piedziņu. Turklāt auto ir ieguvis dažus jauninājumus salonā, papildu iespējas augstākajos aprīkojuma līmeņos, kā arī pāris jaunus dzinējus. Kopumā iesim kārtībā un pastāstīsim saviem lasītājiem par visiem Zafira atjauninājuma aspektiem.
Pirmkārt, mums vajadzētu runāt par jaunajiem dzinējiem, kurus pārstāv 150 ZS dīzeļdzinējs ar turbokompresoru. un 370 ņūtonmetru griezes momentu, kā arī 180 ZS benzīna dzinēju. un 240 ņūtonu griezes momentu. Abi motori, saprotams, darbojas ar iespraužamo visu riteņu piedziņu, kas kalpoja par atjauninājuma centrālo tēmu.

Runājot par opcijām, šeit automašīnas augstākajā aprīkojumā bija izcila audio sistēma, multimediju sistēma, jauns panelis ar digitālajiem instrumentiem, kā arī atpūtas krēsli. Minivena pamata versijām viss paliek pa vecam, tāpēc budžeta pircējiem būs jāapmierinās ar izskata izmaiņām.
Šeit tie ir diezgan pieticīgi, un tos pārstāv jauna optika, radiatora režģis un diski. Ar visām tā modifikācijām automašīna nepalielināsies, tāpēc, ja plānojāt iegādāties šo modeli, jūs nevarat mainīt savus plānus. Atjauninātajai Zafira pārdošanā vajadzētu nonākt līdz šī gada beigām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru