Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī

Porsche nenogurstoši eksperimentē ar saviem sporta automašīnu modeļiem, kas tiek plaši uzskatīti par vieniem no inovatīvākajiem pasaulē. Nākamajā pavasarī Vācijas kanclera cienītājus sagaida īsts pārsteigums, jo atraktīvais Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks izlaists nelielā sērijā.

Porsche Vision Gran Turismo ir astotais Gran Turismo, un to ar nepacietību gaida sporta automašīnu fani visā pasaulē. Iepriekšējais šīs pašas klases modelis kompānijas kazemātos parādījās tālajā 2017. gadā, tāpēc Porsche nepieciešamība izlaist jaunu auto ir ļoti aktuāla.


Pats modelis ir divvietīga kupeja bez durvīm. Tas ir, nosēšanās tiks veikta, ielecot salonā, kuru, ja nepieciešams, var pārklāt ar īpašu vāciņu, kas spēlē jumta lomu. Tāpat izstrādātāji lielu uzmanību pievērsa stūrei, kas kļuvusi atsaucīgāka un patīkamāka.

Protams, svarīgākais ir motors, ko šeit pārstāv ļoti jaudīga elektriskā versija ar 950 kW jaudu. Zirgspēkos tie ir aptuveni 1300 zirgi, kas, redz, ir iespaidīgi bez starplikas. Kopumā un vispār mēs ar nepacietību gaidām šī skaļā jaunuma ieviešanu un noteikti pastāstīsim par to pēc iznākšanas!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru