Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Cik bīstami transportēt nav ietverti lielus un smagus priekšmetus uz auto?

Jums ir ieradums braukt atvaļinājumā uz mašīnu, pilnu bagāžu? Daži no tiem ir arī liek salonā? Vai, varbūt, jūs pārvadājat lielu un smagu priekšmetu, neuzliekot to pareizi? Адак atklāta fotogrāfijas, kas būs pārliecināt jūs, ka šāda metodes, kas apdraud jūsu dzīvē.

Divas vienādas automašīnas, Volkswagen Golf Variant, vienu un to pašu bagāžu, ir apdrošināti savādāk. Tas ir tests, kas pierāda, ka jūs riskējat ar savu dzīvību, ja smago bagāžu paliek незакрепленным auto, kad dodaties ceļā. Kādu ietekmi tās atstāj uz pasažieru, gadījumā, ja ceļu satiksmes NEGADĪJUMĀ?

Pirmajā simulācijas avārijas lielu un smagu priekšmetu, kas lejupielādēti mašīnu ar sēdekli, ir pienācīgi nostiprināti. Priekšējais sitiens ar fiksētu barjera ir noticis ar ātrumu 45 km/h.
Lai gan ātrums nav ļoti augsta, brīvos krava virzās uz priekšu, un pasažieru sēdekļi stipri ударяются. Tādējādi, срабатывающие drošības jostas un drošības spilveni nevar pienācīgi pildīt savu funkciju, kurai tie tika izstrādāti. Turklāt smagus priekšmetus izgrūž krēsli no to stiprināšanas elementu. Turklāt, mazi priekšmeti kļūst par īstiem akmeņus uz klāja, panākot galvas pasažieru un priekšējais stikls.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru