Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Toyota būvēs rūpnīcu Ziemeļkarolīnā

Toyota turpina pārliecinoši iekarot Amerikas automašīnu tirgu. Tajā pašā laikā Lexus zīmols, uz kuru paļaujas japāņi, pamazām pāriet uz elektrisko vilci, kas savukārt prasa lielu skaitu uzlādējamu akumulatoru. Lai to paveiktu, Toyota nolēma būvēt jaunu augsto tehnoloģiju akumulatoru ražotni Ziemeļkarolīnā.

Uzņēmums izmaksās aptuveni 1,3 miljardus USD. Visa summa tiek ieguldīta no pašu Toyota uzkrājumiem, izvairoties aizņemties līdzekļus no bankām un privātajiem investoriem. Rūpnīcas palaišana ir paredzēta 2025. gadā. Vienlaikus tiks atvērtas uzreiz četras ražošanas līnijas, savukārt pilna rūpnīcas jauda paredzēta sešiem konveijeriem.


Uzņēmumam būs jāražo mīkstie litija jonu elementi, kurus tagad aktīvi izmanto elektrisko transportlīdzekļu būvē. Protams, šādi akumulatori prasa daudz dārgu resursu, kurus Toyota plāno nosūtīt no Apvienotajiem Arābu Emirātiem, kur ir lielas dabiskā litija un alumīnija nogulsnes.

Kopumā uzņēmums sola radīt aptuveni desmit tūkstošus jaunu darba vietu un dot ieguldījumu reģiona ekonomikas atveseļošanā. Tajā pašā laikā ASV varasiestādes ir greizsirdīgas par vides stāvokli, tāpēc pārbaudīs Japānas projekta atbilstību visām normām un prasībām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru