Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:07 – Ford testē autonomo piegādi 
  • 21:06 – MQB-A0 - jauna platforma, kurai uzticas Skoda 
  • 18:05 – Jeep Wrangler Willys saņem visaptverošu sejas korekciju ASV 
  • 22:55 – Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa? 

Jaunais Kia Sorento iegūst balvu "Auto 4×4 2020»

Nesen Kia prezentējusi ceturtās paaudzes Kia Sorento, un auto jau ir uzvarētājs balvu "Auto 4×4 gadi 2020". Konkursu atbalsta Auto Bild Allrad, kas ir lielākais pārdoto žurnālu, veltītu automobiļiem 4×4 Eiropā. Lasītāji izdevuma uzskatīja, ka visas ievērojamākas pilsētiņas-sorento ir pelnījis balvu kategorijā "Dizains".

"Ar ceturto paaudzes Sorento mēs ieejam jaunā nodaļu vēsturē mūsu veiksmīgo flagmani SUV, tāpēc šī balva padara mūs īpaši lepniem"" - saka Стеффен Coast, rīkotājdirektors (chief operating officer), Kia Motors Vācija. "Viņa ir dinamisks un elegants dizains, kas piedāvā pievilcīgu "paketi", kas pilnībā mūsdienu suv ar daudziem jaunās paaudzes motori, augstas veiktspējas sistēma, 4×4, jaunākajām tehnoloģijām vadītāja atbalstu, paaugstinātu komfortu un lielu iekšējo telpu.
Sorento ir ieguvis daudz fanu Vācijā kopš tās uzsākšanas 2002. gadā, un mēs esam pārliecināti, ka viņa фанатская bāze būs ievērojami augt ar jauno paaudzi.”

Ceturtās paaudzes Sorento - tas ir pirmais Kia automobili, kas būvēts uz jaunas platformas SUV vidējās klases, ražotāja, kas ļauj integrēt elektrotransportu spēkrati, pateicoties saviem jaunajiem proporcijām un оптимизированному telpai.

Eiropā jaunais Sorento ir pieejams ar dažādu hibrīdu vai dīzeļdegvielas dzinēju vilces sistēmām, un nākotnē būs pieejama arī hibrīda transmisija.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru