Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

BMW Motorrad ir pirmais bezsaistes motociklu

Pirmais bezsaistes motocikls BMW Motorrad tika prezentēts pagājušajā nedēļā, BMW Motorrad Techday 2020. Runa ir par BMW R 1200 GS, viņa spēra pirmos pagriezienus reportieriem uz testa trases-BMW Group Мирамасе, Francijas dienvidos.

Izstrādāts absolvents inženieris Stefanu Хансом un viņa komandu, auto pats brauc, paātrinās, šķērso izmēģinājuma dziesmu un palēninās, nepieskaroties cilvēkam.  BMW Motorrad ne mērķis ir izveidot pilnībā autonomas motociklu. Drīzāk, bāzes tehnoloģija, ko viņš testē tagad, ir kalpot par platformu, lai izstrādātu nākotnes sistēmas un funkcijas, lai padarītu motociklu vēl drošāku un ērtāku.
Ķīnieši nav iesniegusi nekādus vērtējumus šo funkciju, bet mēs negaidām, ka Segway Apex salīdzināt sevi ar mašīnu no šī viedokļa. Telpa, kas var izcelt akumulatoru, ir pārāk ierobežots motociklu. Papildus tam, motociklu, BMW Motorrad ir ieviesusi vairākas interesantas tehnoloģiju projektiem. Piemēram, motociklu lukturi ar lāzera lukturiem, kā arī motocikla rāmis ir izgatavots, izmantojot procesu 3D drukāšanu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru