Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:07 – Ford testē autonomo piegādi 
  • 21:06 – MQB-A0 - jauna platforma, kurai uzticas Skoda 
  • 18:05 – Jeep Wrangler Willys saņem visaptverošu sejas korekciju ASV 
  • 22:55 – Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa? 

Amerikānis stāvošām viņa BMW autosalonā, un pēc tam mēģināja nopirkt

Jauns amerikānis stāvošām viņa BMW autosalonā, un pēc tam mēģināja nopirkt. Viņš lūdza palīdzību pie pārdošanas speciālistiem. Pirmais, kas iekrita lamatās, bija jauns cilvēks, kas ieviesti, lai viņas mašīnu, it kā viņš zināja informāciju no galvas.

Pirmais mānīšana, likts uz skatuves, bija ļoti veiksmīga. Jaunais pārdevējs teica viņam, ka mašīna, kuru viņš vēlas iegādāties, tikko ieradās autosalonā. Viņš sīki iepazīstināja ar savu mašīnu, pastāstīja viņai par to veiktspēju un teica, ka tā ir laba izvēle, jo īpaši, pateicoties plašai paketi elementi no oglekļa šķiedras, ar kuru aprīkots modelis.

Turklāt, viņš atklāja viņam, ka uz kuģa atrodas atslēga no mašīnas un aicināja viņu uz testa braucienam. Tāpēc "klients" pārbauda savu automašīnu. Pārdevējs autosalonā smējās, kad dzirdēja, ka patiesībā auto ir bijis pat tā, un, ka viņš ir upuris izlozes.
Otrajā дилере pārdevējs godīgi pateica viņam, ka viņš nezina, kas padara šo auto šeit, un bija vēl vairāk pārsteigti, kad atrada atslēgu uz kuģa. Blogeris, tad stāvošām viņa BMW M4 starp vairākām vienībām Dodge Challenger un uzstāju uz to, lai nopirktu to. Manāmi samulsis, pārstāvis skaidroja, ka, visticamāk, tas ir klienta mašīna, un viņš nevar to pārdot. Jaunais pārdevējs ir piegādātas neizpratni. Viņš nebija ne jausmas, kā BMW got tur.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru