Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Pēc pārveidošanas Volkswagen Tiguan kļuva lētāks

Pēc pārveidošanas jaunā Volkswagen Tiguan cena samazinājās Uzņēmums veic visus pasākumus, lai saglabātu pašreizējo pieprasījuma līmeni sarežģītās ekonomiskās situācijas laikā pasaulē. Tajā pašā laikā jauninājumu daudzums un kvalitāte nekādā ziņā necieta, un jaunā produkta jauda un komforts ievērojami pieauga.
Mēs runājam par pilnīgu visas dzinēju līnijas modernizāciju, kas sākas no četrām turbodzinēja 1.4 TSI (125 ZS, 200 N • m) un beidzas ar 2.0 TSI (180 ZS, 320 N • m). Vidēji jaudas pieaugums bija aptuveni 20-40 ZS. Bet pārnesumkārba palika nemainīga. Tas ir tas pats sešpakāpju "robots" DSG vai septiņu pakāpju manuāls ar priekšējo riteņu piedziņu.

Bet automašīnu aprīkojums ir pelnījis īstas ovācijas. Tiguan joprojām piedāvā pilnu iespēju un iespēju klāstu. Starp tiem: apsildāmi visi sēdekļi, 17 collu vieglmetāla diski, jaudīga multivides sistēma ar labu ekrānu un 8 kolonnām, kruīza kontrole un klimata kontrole, kā arī daudzi sensori un vadītāja palīgi.
Modeļa piegāde ir plānota nākamā gada sākumā. Ir pāragri runāt par Tiguan pāreju uz elektriskām vai hibrīdām sliedēm, taču, ņemot vērā pašreizējās tendences, tas ir pilnīgi iespējams.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru