Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:07 – Ford testē autonomo piegādi 
  • 21:06 – MQB-A0 - jauna platforma, kurai uzticas Skoda 
  • 18:05 – Jeep Wrangler Willys saņem visaptverošu sejas korekciju ASV 
  • 22:55 – Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa? 

Saņems vai Tesla rodsters raķešu dzinēji?

Tesla rodsters iegūs raķešu dzinēji. Tas bija reklāmas Elona Maska janvārī 2019. gadam. Tad neviens viņam neticēja, taču projekts pamazām sāk izpausties.

Tesla strādā, lai otrās paaudzes Tesla Roadster, kas, lai gan bija redzamas gandrīz pirms pusotra gada, vēl nav stājies sērijveida ražošana. Kompānija, kas nopietni attiecas pret plāniem Elona Maska komanda šo auto ar raķešu dzinējiem, lai padarīt viņu lidot.

Jason no Engineering Explained paskaidro, kā tas var kļūt iespējams. Kustību sistēma tiks izstrādāta SpaceX. Lai nodrošinātu, ka tas tika uzstādīts uz četrvietīgajā rodsters, divas mazas aizmugurējo sēdekļu tiks dzēsti. To vietu aizņem spiedtvertnes. Baktērijas nodrošinās enerģiju питающему sūkni, kas būs vadīt konteineru. Savukārt, tas radīs spiedienu uz dzinējiem, kas atrodas uz ekstremitātēm transportlīdzekļa. Маск apgalvo, ka 10 no šādiem dzinējiem tiks uzstādīts uz mašīnas.
Tesla Roadster – paziņoja Элон Маск – ātrākais auto pasaulē. Ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai par 2,1 sekundes. Raķešu dzinēji, kas izstrādāti SpaceX, līdz 100 km / h tikai par 1,1 sekundi. Un veiktspējas ziņā bremzēšanas tiek uzlabota, tāpēc родстеру nepieciešams, attālums ir tikai 14 metriem, apstāties, kad viņš darbojas ar ātrumu 100 jūdzes stundā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru