Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:07 – Ford testē autonomo piegādi 
  • 21:06 – MQB-A0 - jauna platforma, kurai uzticas Skoda 
  • 18:05 – Jeep Wrangler Willys saņem visaptverošu sejas korekciju ASV 
  • 22:55 – Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa? 

Mazda 6 2013-2014 izlaiduma gads

Japāņu uzņēmums ilgu laiku glabāja slepenu informāciju par jaunās Mazda 6 izskatu un tehniskajiem parametriem, sniedzot tikai mājienus par jaunuma līdzību ar skaistās Mazda Shinari konceptu.

Vairākus mēnešus saņēmām tikai virspusēju informāciju, bet tā notika – tagad jaunumu var redzēt pilnībā. Šis auto ir jaunas ēras sākums, jaunāko tehnoloģiju un elastīgas ražošanas laikmets. Jāatzīmē izcilais inženieru un dizaineru darbs, viņi tiešām radīja brīnumu! Daži virsbūves elementi tika ņemti no iepriekš prezentētā Takeri koncepta, par ko kritiķi atsaucās ļoti pozitīvi un teica, ka tieši tādam ir jāizskatās nākotnes auto. Jaunums ir saglabājis Kodo Mazda dizaina filozofiju, tiem, kas aizmirsuši, atgādinām, ka Kodo tulkots kā kustības gars, pirmo reizi tehnoloģija tika pielietota Mazda CX5. Spilgtas šļakatas uz priekšējiem spārniem un motora pārsega, elegants bufera pārklājums, lielisks maģisks apgaismojums un... neiedomājamas, necaurlaidīgas virsbūves sānu sienas. Ir vērts atzīmēt, ka jaunajai Mazda 6 ir ievērojami lielāki izmēri nekā iepriekšējiem modeļiem. Šoferis un pasažieri var pilnībā izbaudīt lielisko komfortu un omulīgo salona plašumu, taču bagāžnieka tilpumu nācās samazināt par 35 litriem, tāpēc līdzi jāņem mazāk kravas. Ja jums nav līdzekļu jaunai automašīnai, vienmēr ir iespēja iegādāties lietotu Mazda. Tiklīdz atverat durvis, jūsu uzmanību piesaista izsmalcinātie sēdekļi, kas pārklāti ar maģisku audumu un tradicionālajiem Mazda galvas balstiem.

 Sēdekļu apdare ir nedaudz spīdīga, tāpēc tie izskatās dārgāki. Salona interjers ir izgatavots no augstas kvalitātes un dabīgiem materiāliem, patīkami pieskarties. Stūre ir ļoti ērta, nerada nogurumu, tai ir ļoti dažādas pogas, ar kurām var ērti vadīt dažas mašīnas funkcijas. Informācijas panelis ir izgatavots vienkāršā stilā, centrā ir piecu collu displejs. No pirmā acu uzmetiena var šķist, ka salons ir vienmuļš un garlaicīgs, taču ar laiku parādās salona pareizības un unikalitātes sajūta. Japāņi Mazda "vācu" iekšējam izskatam piešķīra praktiskumu un mērenu smagumu. Visas šīs īpašības un ērtības ļauj piesaistīt tos auto entuziastus, kuriem patīk apmierināties ar labāko, vienlaikus netērējot daudz naudas, jo Mazda 6 (2014) izmaksas nav tik lielas, lai atteiktos pirkt.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru