Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Dīzeļdzinēju pārkaršana piespieda Volvo sākt globālu automašīnu atsaukšanu

Vēl viena problēma krita autoražotāja Volvo galvā, jo daudzos dīzeļa modeļos viņi atrada ievērojamu trūkumu. Mēs runājam par "gaisa kabatām", kas veidojas, pievienojot antifrīzu, kas rada ievērojamu motora un dažu neaizsargātu komponentu pārkaršanas varbūtību. Uzņēmuma vadība ir spiesta atsaukt ievērojamu automašīnu partiju.
Mēs runājam par 370 tūkstošiem automašīnu, kas 2014. – 2017. Gadā nobrauca no konveijera. Visi no tiem bija aprīkoti ar divu litru dīzeļdzinējiem, kuru marķējumi tika izvietoti uzņēmuma oficiālajā vietnē.

Pārkaršanas problēma var izraisīt aizdedzi arī motora nodalījumā, tāpēc faktiski bija jāuzsāk tik masveida atsaukšana. Problēmas risinājums ir īpašas filiāles caurules uzstādīšana, kas atrodas starp izplešanās mucu un radiatoru.
Daudzi automašīnu īpašnieki bija līdzjūtīgi radušajām problēmām un ir gatavi nodrošināt savas automašīnas bez maksas. Pēc Volvo pārstāvja teiktā, viņi plāno līdz rudens vidum aprīkot galveno automašīnu plūsmu. Turklāt pakalpojums neaizņems daudz laika, neskatoties uz iespējamām rindām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru