Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Ford testē autonomo piegādi

Ford aktīvi strādā pie savas autopilota versijas, ko paredzēts izmantot komerctransportā dažādu sīkpreču un paku piegādei. Sistēma aktīvi izmanto lidar ar virkni sensoru, kā arī mākslīgo intelektu ar neironu tīkliem un mašīnmācīšanos.

Nesen kļuva zināms, ka Ford jau veiksmīgi izmēģinājis savu pirmo autopilota versiju Londonas ostā, kur speciāli aprīkots furgons nodarbojās ar dažādu lietu piegādi starp vairākiem uzņēmuma objektiem. Tajā pašā laikā automašīna pārvietojās pilnīgi autonomi, izvēloties visefektīvāko maršrutu, liecina borta dators.


Tomēr ne bez nejaušām situācijām. Nākamās mantu partijas izkraušanas laikā automašīna sāka kustēties, nepamanot strādnieku, kurš veica izkraušanu. Par laimi, cietušo un traģisku apstākļu nebija, taču inženieri ir nopietni pārveidojuši kameras un sensorus, kas atrodas pie furgona slīdņa durvīm.

Kopumā testa testi uzrādīja pietiekamu jaunās autopilota sistēmas efektivitāti, kas lieliski tika galā ar savu galveno uzdevumu. Ar dažām nekritiskām modifikācijām projektu var uzsākt masveida ražošanā, taču tas, pēc pašu inženieru domām, vēl ir tālu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru