Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Xiaomi ieviests elektriskais motocikls ir ātrāk nekā BMW M3

Zīmola īpašnieks Ninebot, kas kādu laiku atpakaļ nopirku daudz vairāk pazīstams Segway Xiaomi nesen demonstrēja vairāk ātrākais elektriskais velosipēds, nekā BMW M3. Nevajadzētu būt grūti, ņemot vērā faktu, ka runa ir par motociklu, daudz vieglāk jebkuru automašīnu.

Xiaomi-ķīnas uzņēmums, kas pazīstams ar saviem telefoniem ar nepārspējamu attiecību cena/ražīgums. Ar zīmolu Xiaomi darbojas daudz uzņēmumu ar vairākiem pārtikas produktiem, kas ir gandrīz neiespējami iedomāties, sākot no zobu birstes līdz pat elektrisko motorollera un, pēdējā laikā, pat elektrisko motociklu. Pirmais elektriskais motocikls ir ražots Ninebot ar zīmolu Segway un dots nosaukums "Apex".
Prezentācijas koncepciju vietā, kopā ar video, kas atklāj vairāk informācijas par gaidāmo motociklu Xiaomi. Starp tiem ir dāsna elektromotors, kas vērsta uz rāmja motociklu. Ironiski, lai to nosaukuma, klipu šķiet, ka biker lēcieni visu topi, bet ātrums, ar kuru viņš atsaukts, ne sola daudz спортивности.

Un tomēr, nebūsim sasteigtiem secinājumiem: saskaņā ar ķīniešu vietni Toutiao, tas paātrinās no 0 līdz 100 km / h mazāk nekā četras sekundes. Tas ir darbības, kas liek viņa kopā ar BMW M3,-ne parasts, lai gan. Tas ir BMW M3, CS, visspēcīgākais M3, kas paātrinās no 0 līdz 100 km/h 3,9 sekundēs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru