Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:07 – Ford testē autonomo piegādi 
  • 21:06 – MQB-A0 - jauna platforma, kurai uzticas Skoda 
  • 18:05 – Jeep Wrangler Willys saņem visaptverošu sejas korekciju ASV 
  • 22:55 – Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa? 

Tesla kļūst par vērtīgāko auto zīmolu pēc tam, kad akciju cena pārsniegusi 1000 asv dolāru

Tesla kļūst par vērtīgāko auto zīmolu pēc tam, kad akciju cena amerikāņu ražotāja elektromobiļu pārsniedza 1000 dolāru. Citējot akciju Tesla pirmo reizi sasniegusi punktu 1000 dolāru vidi, kas nozīmē, ka uzņēmums tagad ir pārsniedzis Toyota tirgus kapitalizācijas un kļuva par vērtīgāko autoražotājs pasaulē ar tirgus vērtību 190 miljardiem dolāru.

Tesla ne tikai maksā vairāk, nekā Toyota, bet arī maksā vairāk, nekā Ford, General Motors un Fiat-Chrysler Automobiles kopā. Akcijas cena Tesla uzrādīja strauju izaugsmi, otrdien pēc tam, kad vadītājs Elon Musk paziņoja pa e-pastu, ka Tesla Semi vadītājs-traktors, paziņoja asv ražotājs, ir gatavs sērijas ražošanu.
Turklāt, kompānija tikko sākusi piegādāt savu piekto modeli, suv modelis Y, kas, paredzams, kļūs par tikpat populāru vai pat vairāk populārs nekā sedana modeļa 3.

Akcijas cena Tesla februārī pārsniedza 900 dolāru amid rekordaugstu pārdošanas 2019. gadam un optimismu, kas ir saistīts ar rezultātiem savu jauno ķīnas rūpnīcas. Bet citāti samazinājās martā ar fondu tirgus kritumu izplatīšana korona vīrusu Amerikas Savienotajās valstīs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru