Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Kia Ceed Eiropas versija nāks ar jauniem dzinējiem

Eiropas tirgum piegādātais Kia Ceed tiks aprīkots ar jauniem dzinējiem. Tas kļuva zināms pēc uzņēmuma paziņojuma vienā no automobiļu pasākumiem, kas notika vecajā pasaulē. Mēs runājam par vairākiem enerģijas blokiem, kuru jauda un efektivitāte ir ievērojami palielinājušies.
Pirmkārt, tiek minēts Smartstream 1.5 T-GDI dzinējs (160 ZS, 253 N • m), kas aizstāja bāzes modeli 1.4 T-GDI (242 N • m). Jaunais motors ir ekonomiskāks, un tam ir mazāka zema spiediena oglekļa dioksīda emisija. Barošanas bloks darbojas ar sešpakāpju mehāniku vai septiņu joslu robotu ar diviem sajūgiem no 7DCT.

Rūpēties par KIA dzinēja videi draudzīgumu piespieda jauna Eiropas regula, kas stingrāk noteica oglekļa dioksīda emisijas standartus un vēl vairāk pievilka uzgriežņus daudziem autoražotājiem. Šī iemesla dēļ Smartstream motoram pēc noklusējuma ir EcoDynamics +, kas ir hibrīds iestatījums dzinēja iedarbināšanai un efektīvai paātrināšanai.
Šī tehnoloģija jau ir veiksmīgi pārbaudīta ar dažiem uzņēmuma modeļiem, tāpēc Ceed nekļūs par jaunu risinājumu celmlaužu draudzīgumu videi. Neskatoties uz to, saņemot jaunu dzinēju, automašīna noteikti kļūs pievilcīgāka patērētājiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru