Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:07 – Ford testē autonomo piegādi 
  • 21:06 – MQB-A0 - jauna platforma, kurai uzticas Skoda 
  • 18:05 – Jeep Wrangler Willys saņem visaptverošu sejas korekciju ASV 
  • 22:55 – Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa? 

Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa?

Jūsu izvēle ir atkarīga no stikla veida, bojājuma veida un jūsu budžeta. Vispārīgi runājot, stikla remonts ir lētāks un ātrāks nekā stikla nomaiņa, taču tas ne vienmēr ir iespējams vai efektīvs.

Apskatīsim dažus faktorus, kas ietekmē jūsu lēmumu.

Stikla tips. Parasti tiek remontēts tikai vējstikls, kas veidots no tripleksa – plastmasas slāņa starp divām stikla kārtām. Šis stikls var izturēt triecienus un nesaplīst lauskas. Sānu un aizmugurējie logi visbiežāk ir izgatavoti no staļinīta – rūdīta stikla, kas, ja tiek sabojāts, drūp sīkos gabaliņos un nav salabojams.

Bojājuma veids. Labojami šādi defektu veidi: vērša acs vai pusacs šķembas, plaisas ne garākas par 30 cm, zvaigznītes un kombinēti defekti, ja tie neskar stikla malas un neatrodas vadītāja redzamības laukā2 . Ja bojājumi ir pārāk lieli, dziļi vai atrodas bīstamā vietā, remonts var būt neiespējams vai neefektīvs, un stikls būs jānomaina.

Budžets. Stikla remonts parasti izmaksā lētāk nekā tā nomaiņa pret jaunu.

Turklāt, ja jums ir KASKO apdrošināšana, jūs varat saņemt atlīdzību par stikla remontu vai nomaiņu no apdrošināšanas kompānijas

Es ceru, ka šī informācija palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli. Ja jums ir vēl kādi jautājumi, SIA StikluMeistars.lv labprāt uz tiem atbildēs, zvanot pa tālruni 29638531.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru