Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:07 – Ford testē autonomo piegādi 
  • 21:06 – MQB-A0 - jauna platforma, kurai uzticas Skoda 
  • 18:05 – Jeep Wrangler Willys saņem visaptverošu sejas korekciju ASV 
  • 22:55 – Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa? 

Kura automašīna ir labāka ar benzīnu vai dīzeli?

Mūsdienās elektriskie transportlīdzekļi joprojām ir reti, tāpēc iedzīvotāji ir apmierināti ar automašīnām, kas aprīkotas ar benzīna vai dīzeļa dzinējiem.Dīzeļa agregāti biežāk tiek aprīkoti ar kravas automašīnām, tad SUV, daži apvidus auto un mikroautobusi ar miniveniem. Bet arī vienkāršas automašīnas dažkārt darbina ar dīzeļdegvielu.Kāds ir labākais dzinējs?
 
Par to tagad pastāstīs veikala speciālisti, kas pārdod rezerves daļas automašīnām GAZ, ZIL. Mēģināsim tagad kopā ar lasītājiem sakārtot galvenos jautājumus. Par labu dīzeļdzinējam "aizstāv" dažas benzīna dzinēju īpašības. Piemēram, benzīns ir sprādzienbīstams un viegli uzliesmojošs. Vasaras karstumā šai degvielai ir mazāks blīvums un "patīk" iztvaikot, tāpēc ieteicams auto uzpildīt degvielu vēsā laikā, kad saule atrodas pie horizonta – no rīta vai vakarā. Bet benzīns ir degviela visiem laikapstākļiem, salnā tas nesabiezē, lai gan dīzeļdegviela pastāv ziemā un pat Arktikā. Turklāt nelieli ūdens piemaisījumi nesabojā karburatora dzinējus, un dīzeļdzinēji bieži kļūst diezgan slikti no ūdens un zemas kvalitātes dīzeļdegvielas. Un benzīns ir nedaudz lētāks nekā dīzeļdegviela, taču šeit nav uzticami prognozēt cenu politiku daudzus gadus. Galvenā atšķirība starp šiem diviem dzinējiem ir tāda, ka benzīna agregātā degvielu aizdedzina no sveces radītās dzirksteles, dīzeļdzinējā no kvēlsveces.Tomēr iekšdedzes dzinēja ražošana ir par ceturtdaļu lētāka. nekā dīzeļdzinējs. Tāpēc visi dīzeļdzinēji ir dārgāki. Pēdējās montāžas augstās izmaksas nosaka rotaslietu precizitāte, kas nepieciešama dažās darbībās. Bet pārmaksa gandrīz vienmēr atmaksājas ekspluatācijā.Dīzelis dažreiz patērē par 5 litriem mazāk degvielas nekā benzīna dzinējs, un tas ražo apmēram tādu pašu jaudu un saķeri.Bet benzīna automašīna brauc ātrāk, tāpēc autosportā pastāv tikai šī versija.

Bet dīzeļa vilce ir labāka, tāpēc, aprīkojot ar to kravas automašīnu, autobusu vai dažādu speciālo aprīkojumu, priekšrocība būs acīmredzama.Šodien gandrīz visas sadzīves kravas automašīnas ZIL un GAZ ir pārgājušas uz dīzeļdegvielu.Dīzeļa agregāta vilce ir kļuvusi tieši zibens, pateicoties turbīnām. Pēc autovadītāju domām, turbokompresora kļūmes vai sliktas darbības gadījumā automašīna kļūst diezgan vāja saķeres ziņā. Krievijā ir "mode" pirkt dīzeļdegvielu caur paziņu, nevis benzīntankā.Ziniet, ka militārpersonām, specdienestiem, šoferiem ir laba dīzeļdegviela. Valsts saimniecībās un citās lauksaimniecības firmās. Dīzeļdegvielu labāk nepirkt īpaši no jūrniekiem, traktoristiem un vispār svešiniekiem. Zināms, ka pat visai slikta dīzeļdegviela MTZ tipa sauskravas kuģim vai traktoram ļaunumu nenodarīs, ja vien tajā neatradīsies ūdens. Bet importētajai Hyundai kravas automašīnai būs nepieciešams remonts un rezerves daļas, un tā var nonākt automašīnu servisā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru