Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Cik daudz jums būs iespēja izbraukt ar auto pēc tam, kad iedegas degvielas lampiņa? Tests ar Audi RS7

Cik ilgi jūs varēsiet braukt ar mašīnu pēc tam, kad uz klāja led indikators iedegas zema degvielas līmeņa? Žurnālists pie stūres Audi RS7 Sportback uzzināju patiesību.

Žurnālists Rory Reid, kas ir daļa no komandas TopGear, paņēmu uz testu Audi RS7 Sportback. Pēc daudzām stundām jautrības ar vācu super sedans uz līkumainiem ceļiem kalnos, viņš sadega uz kuģa degvielas indikators. Ciparu instrumentu ar iespaidīgu grafiku arī tiek parādīts ziņojums "Katastrofu uzturs".

Tas ir laiks, kad lielākā daļa no mums panikas, jo, jo mēs nezinām, cik daudz mēs varam braukt ar mašīnu pēc tam, kad šo liecinieku iedegas. Rori sazinājās ar auditoriju, lai lūgt viņu palīdzību. Bet viņu atbilde viņam ļoti palīdzējis. Tie nosūtīja to uz tuvāko degvielas uzpildes staciju, kas atradās aptuveni 80 kilometru attālumā no viesnīcas.
Jūs varat iet 80 km attālumā pēc tam, kad jūsu degvielas indikators iedegas uz paneļa?

Paturiet prātā, ka tas ir 4.0-litru V8 benzīna dzinēju ar divām турбонаддувами. Spēka agregāts attīsta 600 zirgspēku jaudu un 800 Nm, un ir savienots ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, un полноприводной sistēma quattro. Tās ir detaļas, kas liek sporta auto paātrinājums no 0 līdz 100 km / h tikai par 3,6 sekundēs un sasniegt maksimālo ātrumu 305 km/h, ja tas ir aprīkots ar mugursomu Dynamic Plus.

Kad viņš redzēja uzpildi, viņš neticēja. Viņš to izdarīja! Tas ir pierādījums tam, ka sporta auto var būt ļoti ekonomiska viedokļa patēriņu. 87 kilometru pagājis kopš tā brīža, kad iedegas indikators degvielas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru