Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Kawasaki ir jaunās paaudzes motociklu

Nosaukts J Concept, motociklu, vismaz no pirmā acu uzmetiena, ko ierosināja Kawasaki, beidz kopa futūristisku konceptu, kas iesniegti Tokijā, tai skaitā вспоминающие radīšanas Nissan: IDx Nismo un Freeflow vai Mitsubishi GC-PHEV.

Japāņi nav snieguši daudz tehnisku informāciju par savu koncepciju, bet mēs galvenokārt runājam par elektrisko трехколесном motociklu, kas var mainīt savu konfigurāciju atkarībā no ātruma, ar kuru lietotājs vēlas pārvietoties.

Tādējādi, lai darbotos lielā ātrumā, divi priekšējie riteņi tuvojas viens otram, un nolaiž struktūru motociklu tuvu asfaltu, veidojot aerodinamiskais siluets, bet ir ļoti plašs aizmugurējais ritenis paliek tajā pašā pozīcijā.

Ja vēlaties kustība, braucot nelielā ātrumā pa pilsētu teritorijās, dakša šarnīri, priekšējie riteņi ir pārbīdāmas, un jēdziens kļūst трехколесным velosipēdu vistiešākajā šī vārda nozīmē, kas veicina augstāku pozīciju braukšanas un, tādējādi, augstu manevrēšanas spēju.
Citiem neparasts risinājums ir trūkums stūre vai stūres jebkura veida, un Kawasaki saka, ka pagriezieni tiek ņemti par atsevišķu vadības diviem rokturiem, kas pārvalda priekšējiem riteņiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru