Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Cik maksā pirmā modeļa hibrīda, plug-in, atbrīvo Skoda

Jaunais hibrīda plug-in no Skoda var pasūtīt Latvijā. Lielisks limuzīns iV ir sākuma cena, kas var skandāla klientiem. Skoda Superb iV startē Latvijā no 33.704 eiro. Mašīnu var pasūtīt tikai ar septiņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu DSG un dubultā sajūga un priekšējo piedziņu. Kādas ērtības, pie Škoda Superb iV?

Pirmo hibrīda, plug-in vēstures Skoda Superb iV pieejams ar diviem оснащениями. Tādējādi, versija no sākotnējā līmeņa, kas apgādāta ar Ambition, ir aprīkots ar led lukturiem, automātisko gaisa kondicionēšanas sistēmu, divas vietas un sistēmu KESSY GO, kas ļauj palaist bez atslēgas.

Topošais īpašnieks Superb iV saņem arī multifunkcionālā stūre, īstenot uz ādu, kā arī navigācijas sistēma, Skoda Care Savienojumu ar tiešsaistes informācijas un izklaides sistēmu.
Par naudu, ko jūs maksājat, klients saņem arī pagarinātā garantija-4 gadi vai no 120 000 kilometru. Kas vēlas vairāk, var likt ķeksīti iekārtu Stils, kas parādīs uz klāja sistēmu Crew Protect Assist, kā arī augšējo gaisa kondicionēšanas sistēmu Climatronic. Auto ir aprīkots arī ar paketi TOP LED, kas ietver led lukturi Top-Matrix Beam funkciju cornering, led aizmugurējie lukturi un фароомыватель. Priekšējo sēdekļu sakarst, un no ārpuses auto saņem hromētas detaļas, kas uzlabo savu eleganci.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru