Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Jaunā Škoda Octavia Scout-Break sastādīs konkurenci līderiem?

Jaunā Škoda Octavia Scout-ir versija, ar kuru čehi gatavojas konkurēt ar arvien populārāka suv. Kas ir īpašs par šo jauno versiju?

Jaunā Škoda Octavia Scout ir pieejams gan ar priekšējo piedziņu, gan ar pilnpiedziņu. Mašīna ir saņēmusi jaunas bāri, īpašu sliekšņi un aizsardzību pret netīrumiem, kā arī vairāki hroma detaļas. Octavia Scout arī saņem riteņu komplekts ar jauniem 18 un 19 collu dizainu. Krāsu palete ir ņemta no Octavia, kāds pagājušā gada rudenī, un tā ietver jaunu toni Blue Titan.
Pamatojoties uz Skoda Octavia break, jaunā Octavia Scout nāk ar blakus priekšmetiem, kas pierāda, ka tas ir modelis, kas ir gatava piedzīvojumiem. Garākā versija Scout, измеряющая 4 703 milimetru garš. Manevrēšanu šaurās vietās kļūst viegli, izmantojot kameru ar skatu uz 360o, kas pieejama pēc izvēles. Tas ir aprīkots ar displeju head-up, lai vadītājam nav nācies skatīties uz ceļa, kad viņš grib, lai pārbaudītu dažādu informāciju, kas saistīta ar braukšanas.

Iekšā sēdekļa tērpušies ThermoFlux un ir kontrastaini brūns šuves. Var pasūtīt par papildu samaksu un ergonomiski priekšējie sēdekļi, tērpušies ādu un zamšādu. Viņš ir alumīnija pedāļi un jaunas paklāji, ko piedāvā standartam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru