Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Harley-Davidson izlaiž modeli Street 500 un 750

Nesen pievienojušās motociklu sērijas Dark Custom virza kustību jaunu dzinēju Revolution X, kas patiešām vēlas būt mazāka versija dzinējs ar ūdens dzesēšanu, kas izstrādāta, Harley-Davidson sadarbībā ar Porsche.

Kā izriet no nosaukuma modeļiem, dzinējs ir pieejams divās versijās ar cilindru 494 un 749 cmc attiecīgi. Motocikli joprojām ir шестиступенчатую piedziņa, izplūdes sistēmas, 2 in 1, disku bremzes, un segliem, lai divi cilvēki. Saskaņā ar Harley-Davidson, šie divi modeļi tika būvēti speciāli lietošanai pilsētas rajonos un tiek novērtēti, pamatojoties uz veiklību un ātrumu. Unikalitāte izstrāde jau sen ir novērtēta par šo zīmolu. Šajā ziņā jūs varētu patstāvīgi iepazīties ar unikālas īpašības motocikla jau tagad.
Jūs varat apbrīnot motocikli фотогалерее.  Aiz okeāna, tomēr, kā jau tika paziņots pārdošanas cena, tas ir 3 499 ASV dolāru, kas ir tikai nedaudz vairāk par pusi cenas Ninja 650R, ziemeļamerikas ekvivalents ER-6F (6 499 ASV dolāru). Ja atskaite ir saglabāta, eiropas tirgū varētu izmaksāt nedaudz vairāk kā 3200 eiro, bet šī situācija ir maz ticams.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru