Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Kā izskatās pirmais Harley Davidson ar multimediju sistēma, ar īpašiem transportlīdzekļiem

Harley Davidson saņem multimediju sistēmu, специфичную automašīnām. Amerikāņu motociklu apvienos vairākas modeļu līniju ar Android Auto. Multivides sistēma Boom GTS motociklu Harley Davidson ļaus pieslēgt Android Auto. Tas būs pieejams standarta aprīkojumā visiem modeļiem Touring, CVO un Trike, sākot no nākamā gada.

Ziņa ir arī tā ir vērsta uz īpašnieku vecākas versijas, kas ražoti no 2014. gada un aprīkotas ar multimediju sistēmas Boom! Kaste 6.5 GT. Uzlabojumus var panākt arī ar vasarai, šā gada. Īpašnieki Harley var lūgt palīdzību izplatītājam vai patstāvīgi veikt jaunināšanu.
Boom Box GTS jau ļauj savienot Apple CarPlay, ka, tomēr, prasa izmantot papildierīces austiņas. Lietotāji Android varēs piekļūt savu iecienītāko mūziku, kartes Google izvēlētajiem maršrutiem un spēs sadarboties ar Google Palīgs, tāpat kā autovadītāji uz kuģa savām automašīnām. Multimediju sistēma ar Android Auto tiek demonstrēts uz ekrāna diagonāli 6,5 collas. Harley-Davidson uzsāk elektriskais motocikls ir jauniešu bažas par vides problēmāmhttp://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru