Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:07 – Ford testē autonomo piegādi 
  • 21:06 – MQB-A0 - jauna platforma, kurai uzticas Skoda 
  • 18:05 – Jeep Wrangler Willys saņem visaptverošu sejas korekciju ASV 
  • 22:55 – Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa? 

Hečbeks Auris ir gatavs iekarot tirgu

Desmitā Toyota Corolla paaudze vēl vairāk attālināja šī japāņu ražotāja sedanu un hečbeku.

Kas sarežģīja jau tā sarežģīto pircēja izvēli. Baidoties ar konservatīvismu atbaidīt potenciālos pircējus un lai popularizētu savu jauno produktu, hečbekam tika dots jauns nosaukums "Auris".

Sākotnēji, acīmredzot, pieņemot nākamo pircēju sociālo statusu, sedans cita starpā saņēma budžeta paketi, un hečbekam tika apzināti "atņemts" šāds iespēju komplekts.
Valsts likumdošana autovadītājiem kļūst stingrāka. Ja agrāk likumi atļāva vadīt transportlīdzekli personai, kuras organismā absolūtā etilspirta koncentrācija bija ne vairāk kā 0,3 g/l asinīs (vai ne vairāk kā 0,15 mg/l izelpotā gaisa), tad tagad vadītāja asinīs. (vai viņa izelpotajā gaisā) nedrīkst būt alkohola pēdas. Turklāt plānots aizliegt smēķēt privātajos transportlīdzekļos.

Vai šādos apstākļos autovadītājam ir iespējams ievērot likumu? Pavisam! Autobraucējiem palīgā nāk tādas ierīces kā alkometri un elektroniskās cigaretes.

Interesantu projektu LA Design Challenge iesniedza Volvo komanda. Monitoringa centra un konceptu izstrādātāji, īpaši ekstrēmas braukšanas cienītājiem, radīja savu Air Motion konceptu, uz kura var iemalkot daudz adrenalīna, braucot bezceļā draugu pulkā. Patiešām, neskatoties uz to, ka Volvo koncepts atbilst sacensību nosacījumiem un sver mazāk par 454 kg (vieglāks par Formula 1 auto), salonā brīvi izmitināts vadītājs ar trim pasažieriem.
Grūti strīdēties ar Karaliskās mākslas koledžas absolventu Rui Guo, kurš ir stingri pārliecināts, ka pēc 10-15 gadiem Ķīna beidzot nostāsies uz kājām, un tās ietekme uz pasaules kultūru, ekonomiku un vidi sasniegs neticamu līmeni. Un tā kā pašā Vidusvalstī ir gaidāms milzīgs autobraucēju skaita pieaugums, ir pienācis laiks sākt elektrisko transportlīdzekļu masveida ražošanu.

Vai šī nav iespēja izveidot pilnīgi jaunu automobiļu kultūras slāni ar savu braukšanas mentalitāti? Galu galā ķīnieši joprojām ir lielākā pasaules iedzīvotāju grupa!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru