Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:07 – Ford testē autonomo piegādi 
  • 21:06 – MQB-A0 - jauna platforma, kurai uzticas Skoda 
  • 18:05 – Jeep Wrangler Willys saņem visaptverošu sejas korekciju ASV 
  • 22:55 – Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa? 

Infiniti QX60 ieguva jaunu transmisiju

Infiniti turpina iepriecināt sava nesenā QX60 krosovera cienītājus. Modelim ir visas iespējas, lai kļūtu par vidējā cenu segmenta flagmani, tāpēc šī SUV atjauninājumi nāk klajā ar apskaužamu regularitāti. Šodien mēs runāsim par jauno transmisiju, kā arī dažiem citiem jauninājumiem.
Vispirms vēlos atgādināt un uzslavēt krosoveru dzinēju līniju, ko pārstāv ļoti jaudīgi benzīna spēka agregāti. Dzinēja vidējā jauda ir 280 ZS, kas ir vairāk nekā pietiekami kompaktam SUV. Tagad šos zirgspēkus var kontrolēt ar deviņu pakāpju automātu, kam ir lāpstiņu pārslēgi un aktīva vibrāciju slāpēšana.

Papildus transmisijai auto varēs iepriecināt ar plašām opcijām, tostarp svaigu multimediju sistēmu, digitālo instrumentu paneli, trīs zonu klimata kontroli un pieciem gaisa spilveniem. Salona dizains veidots, ņemot vērā autobraucēju vēlmes un ir ļoti jauks, neskatoties uz minimālisma notīm.
Jaunā transmisija, kā arī opcijas būs pieejamas no šī gada decembra. Tajā pašā laikā tiek solīts, ka modeļa izmaksas nebūs augstas, kā tas bieži notiek. Jebkurā gadījumā šobrīd QX60 ir atbilstošs ASV un Eiropas cenu saraksts, un tāpēc esam pārliecināti, ka tirgotāji nebūs mantkārīgi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru