Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

BMW iX3 ietilpst ražošana augustā, saskaņā ar plānošanas

BMW iX3 iet ražošana augustā, kā paziņojušas amatpersonas, bavārijas ražotāja. Nākotnes elektriskais modelis ir BMW tiks izlaists Ķīnā ietvaros kopuzņēmums BMW Brilliance Automotive (BBA).

Šajā laikā ražošanas ciklā BMW parādīja dažas bildes ar замаскированными prototipi, tai skaitā ar ražošanas joslas. Kopš pagājušā gada vidus BBA izlaida pagaidu BMW iX3 rūpnīcā Dadong Shenyang. Nesen 200-es modelis pirms ražošanas iznāca no montāžas līnijas un sāktu pārbaudes uz ceļiem Ķīnas – ļauj inženieriem, izstrādi un testēšanu veikt galīgo korekcijas.
Pārbaudes, kas vajadzīgas, lai apstiprinātu jauno BMW iX3, ir sekmīgi pabeigtas, un rezultāti tika prezentēti regulatori galvenajiem automobiļu tirgiem. Uz параллелях sagatavošanās ražošanas BMW iX3 bija ātrāka Shenyang.

Nākotnes elektriskais modelis ir BMW ir balstīta uz pašreizējo arhitektūrā suv X3, kas, tādējādi, kļūstot par pirmo modeli zīmolu, kas ir pieejama ar parastiem dzinējiem – benzīna un dīzeļa (ieskaitot 48-вольтовую hibrīda mild-sistēmu), hibrīda saišu sistēmu un ir pilnībā elektriskā piedziņa.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru