Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:41 – Chevrolet Corvette Z06 saņems ārkārtīgi jaudīgu V8 
  • 16:32 – Porsche Vision Gran Turismo koncepts tiks prezentēts pavasarī 
  • 16:33 – Japānā izgudrotas drošas litija šūnas 
  • 16:34 – Ford testē autonomo piegādi 

Tesla Semi: visvairāk iespaidīgs kravas automašīnu vēsturē, ietilpst sērijveida ražošana

Tesla Daļēji, visvairāk iespaidīgs kravas automašīnu vēsturē, ietilpst sērijveida ražošana. Nodaļa Tesla Элон Маск jau uzsāka ražošanu. Nodaļa Tesla Элон Маск nosūtīja vēstuli darbinieki, izmantojot iekšējo pastu, lai viņi uzsāka masveida ražošanu kravas Tesla Semi.

Reuters ieraksta pozīciju ziņojuma, kas nosūtīts pa pastu. Элон Маск uzrakstīja ziņojumu, drīz pēc tam, kad rūpnīcas, kas ražo baterijas rūpnīcas Tesla, atsāka darbu pēc divu mēnešu pārtraukuma, ko izraisīja пандемией korona vīrusu.

Sākotnēji, saskaņā ar ziņojumu par ienākumiem 2019. gadam, kas publicēts asv ražotāju, sērijveida ražošanai vajadzēja sākties tikai 2021 gadā. Kamēr ierobežota modeļiem līdz sērijā nācās iet, jo rūpnīcas vārti.
Tesla Semi tika prezentēts novembrī, 2017. gada ietvaros grandiozā notikuma uui, kas notika Kalifornijā. Маск raksturoja kā "ērtākais un ātrākais kravas vēsturē", un viņš uzskatīja to par autonomiju līdz 800 kilometriem. Kravas automašīna būs aprīkota ar standarta funkcija autopilots, kas ļaus полуавтоматически strādāt uz šosejas.

Tesla paziņoja, ka sākuma cena būs, kad tas nonāks tirgū, aptuveni 150 000 ASV dolāru, lai bezsaistē versija 480 jūdžu, un apmēram 180 000 ASV dolāru, lai bezsaistē versija 800 jūdzes. Martā 2018 dažus prototipus Tesla Semi notika pa autoceļu maršrutu starp vietām, lai asv Nevada un Kalifornijā, lai pārbaudītu baterijas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru