Pieslēgties все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:07 – Ford testē autonomo piegādi 
  • 21:06 – MQB-A0 - jauna platforma, kurai uzticas Skoda 
  • 18:05 – Jeep Wrangler Willys saņem visaptverošu sejas korekciju ASV 
  • 22:55 – Kas ir labāk - auto stiklu remonts vai maiņa? 

Automašīnas kļūst labākas, remonts kļūst grūtāks

 
Jau otro reizi CF Services un Bosch rīko kopīgu Inovāciju dienu semināru, kurā dalās ar jaunākajām zināšanām automašīnu remonta un servisa jomā ar degvielas uzpildes staciju pārstāvjiem no Ukrainas, Baltkrievijas, Moldovas, Krievijas un ES valstīm. Kaukāzs.

Starp sasniegumiem automobiļu rūpniecībā, uz kuriem mehāniķiem ieteicams reaģēt tagad, ir elektromotori. Bosch grupa pagājušajā gadā investēja vairāk nekā trīs miljardus eiro jaunu produktu izstrādē un ir kļuvusi par vienu no vadošajiem hibrīdsistēmu sērijveida ražotājiem. Semināra organizatori norāda, ka ne visās servisa tirgus stacijās šobrīd ir vismaz elementārs aprīkojums moderno automašīnu apkalpošanai.

Tāpēc Bosch demonstrē arī uzlabotas iekārtas iekārtu elektronikas diagnostikai, gaisa kondicionēšanas sistēmas un inovatīvu 3D riteņu savirzes regulēšanas stendu.

CF Services demonstrēja AS-tronic automātisko transmisiju komerctransportam un sešpakāpju pārnesumkārbu vieglajām automašīnām, kā arī diagnostikas rīku CF-testmen, kas ļauj diagnosticēt CF ražotās automatizētās sistēmas no transmisijas līdz elektroniskajai stūrei un balstiekārtai. Semināra uzņēmumu-organizatoru stendos mehāniķiem bija iespēja iegūt praktiskas iemaņas šāda aprīkojuma lietošanā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atstājiet savu komentāru